Newsletter

Archiwum: 2013 wrzesień

24 września Uniwersytet Śląski w Katowicach zaprosił młodzież na Salon Maturzystów
2013-09-27

Wśród uczniów, którzy tłumnie stawili się na wykładach oraz z zainteresowaniem odwiedzali stoiska wystawców, znalazła się także młodzież PZS w Lędzinach. Uczniowie chętnie korzystali z cyklu wykładów, podczas których omówione zostały zasady zdawania matury z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz innych przedmiotów, które przygotowali dla nich specjaliści z OKE w Jaworznie.

Informatycy z PZS w Lędzinach uczą się z firmą Microsoft
2013-09-27

Od 11 września 13 uczniów kształcących się w zawodzie technik informatyk w PZS w Lędzinach uczestniczy w ogólnopolskim kursie programowania aplikacji w Visual Studio za pomocą  języka C#. Zajęcia prowadzone są przez Pana Rafała Czupryńskiego, Technical Evangelist w Microsoft Sp. z o.o.

 

Ekologiczne SP 3
2013-09-23

W Szkole Podstawowej nr 3 w Lędzinach ogłoszone zostały liczne akcje ekologiczne.  Udział w nich jest dobrowolny. Każdy uczeń, który przyłączy się do przeprowadzanej akcji otrzyma punkty dodatnie zgodnie z WSO.

 

Bezpieczna droga do szkoły
2013-09-23

W czwartek 12.09.2013r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Lędzinach odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z przedstawicielami Straży Miejskiej w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”.

dzisiaj: 18 stycznia 2019
imieniny:
Małgorzaty, Piotra
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę