Newsletter

Archiwum: 2015 grudzień

II Olimpiada Pierwszaka
2015-12-04

Już po raz drugi do Zespołu Szkół w Lędzinach Goławcu przyjechali lędzińscy pierwszoklasiści by wspólnie bawić się w duchu sportowej rywalizacji. Tegoroczna II Olimpiada Pierwszaka miała charakter andrzejkowy a więc były czarne koty, czarownice, pająki, świece i oczywiście andrzejkowe klucze. Organizatorami olimpiady byli: Katarzyna Cetnar - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz Damian Parusel - nauczyciel wychowania fizycznego.

Ekonomistki PZS w Lędzinach na Uniwersytecie Ekonomicznym
2015-12-03

12 listopada 2015 roku uczennice 4 klasy technikum ekonomicznego wzięły udział w obronie pracy doktorskiej Pani Katarzyny Segeth – Bonieckiej, która miała miejsce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Pani Segeth – Boniecka jest pracownikiem Katedry Rachunkowości katowickiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Obrona dotyczyła pracy doktorskiej p.t.: „Model struktur i transformacji kosztów w zarządzaniu przedsiębiorstwem wydobywczym węgla kamiennego”.

II miejsce dla szachistów z PZS w Lędzinach
2015-12-03

W poniedziałek 30 listopada 2015 roku w sali Miejskiego Ośrodka Kultury na Placu Farskim w Lędzinach odbyły się rozgrywki w ramach VI Drużynowego Szachowego Pucharu Szkół Średnich. Patronat nad tegoroczną edycją imprezy objął Wicestarosta powiatu bieruńsko – lędzińskiego Pan Henryk Barcik.

W SZKOLE PODSTAWOWEJ Z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 IM. KAROLA MIARKI  odbyła się impreza czytelnicza „Światowy dzień Pluszowego Misia”
2015-12-01

W 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki, ustanowiono „Światowy Dzień Pluszowego Misia", który świętujemy 25 listopada.  Pluszowe misie – miękkie, puchate i miłe w dotyku, są ulubieńcami wszystkich dzieci już od ponad 100 lat. Pocieszają, dodają otuchy i są niezbędną przytulanką przy zasypianiu.

dzisiaj: 19 stycznia 2019
imieniny:
Henryka, Mariusza
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę