Newsletter

e-marketing

Nazwa firmy:  XANN INTERNET SOLUTIONS MARIOLA KAISER

Adres: 43-143 Lędziny, ul.Kopalniana 25

Kontakt: (32) 326 73 86

e-mail: info@xann.net

internet: http://www.xann.net/, http://www.xann.pl/

godziny otwarcia: 9.00 - 17.00

Opis:

Xann Internet Solutions to dynamicznie rozwijający się zespół specjalistów. Profesjonalizm i doświadczenie, które posiadamy, służą kreowaniu nowoczesnego wizerunku internetowego naszych Klientów. Nasza specjalność to tworzenie stron www z panelem administracyjnym CMS, tworzenie sklepów internetowych oraz e-marketing związany z tymi produktami.

 

Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, których celem jest wprowadzenie firmy na rynek internetowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie tworzenia wizerunku Waszej firmy - od projektu, poprzez wdrożenie rozwiązania, aż po opiekę nad istniejącym serwisem czy sklepem. Proponujemy unikalne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zajmujemy się tworzeniem stron www, projektowaniem i wdrażaniem sklepów internetowych oraz pozycjonowaniem i odnawianiem stron.

 

Zaufanie naszych Klientów budujemy poprzez profesjonalne wykonywanie zleceń oraz przestrzeganie ustalonych terminów. Troszczymy się o dobro Klienta na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

dzisiaj: 10 sierpnia 2020
imieniny:
Borysa, Filomeny
Nagrody i wyróżnienia
ISO
Stawiamy na jakość
Najwyższa jakość
Polecamy
zamknij
Wyślij kartkę